+48 515 104 491

Lista Partnerów

 jdmetal logo Firma J.D. Metal rozpoczeła swoją działalność w 1993r. Jest producentem stalowych wkładów kominkowych powietrznych oraz wodnych wyłożonych szamotem. Firma wyróżnia się wysoką jakością i sprawnością wkładów spełniających normy europejsie i wselkie wymogi klienta. Wkłady służą do stałego palenia. Jakość i wygląd wkładów JD Metal można porównać do znanych mark jak Hajduk, Arysto, Spartherm. Firma produkuje wkłady na indywidualne zamówienie klienta.
19 Frima Spartherm działa na polskim rynku od 20 lat. Stworzyła kadrę pracowników z pasją i zaangażowaniem, która systematycznie udoskonala swoje produkty. Wkłady kominkowe firmy Spartherm do produkty najwyższej klasy drugiej generacji z płaszczem wodnym H20, kominki gazowe DRU. Kominki do domów energooszczędnych i pasywnych. Rama drzwiczk może być wykonana w technologi Liner ( 3S i 4S) lub Prestige. Firma Spartherm kładzie duży nacisk na design i jakość na najwyższym poziomie.
13 Firma Lechma istnieje na rynku od 1989r. To wiodący producent szerokiej gamy kominków z płaszczem wodnym oraz powietrznych. W czerwcu 2006r uzyskała certyfikat jakości ISO 9001:2002, a ponadto zdobyła szereg prestiżowych nagród. Najnowsze produkty firmy tj. kominki typu PL-210 Eco, PL-300 Tower Duo, oraz PL-500 Green spełniają regorystyczne normy emisji spalin. Każdy klient mający indywidulne potrzeby może wybrać z szerokiej oferty kominki charakteryzujące się zarówno tradycyjnym jak i nowoczesnym desingem wkłady z prestiżowej serii typu LUX i Exclusive. Mając na uwadze oczekiwania klientów nieustannie poszeżany jest asortyment o nowe i ciekawe propozycje.
 Kratki.pl Firma kratki.pl rozpoczęła działalność w 1998r. Jest producentem powietrznych wkładów kominkowych oraz z płaszczem wodnym, biokominków, kratek kominkowych a także elementów dystrybucji gorącego powietrza. Firma prężnie się rozwija nietylko w polsce a w całej europie. Głównym celem firmy jest podnoszenie jakości produktów zarówno pod względem innowacyjnym jak i bezpieczeństwa. Ceniona jest za szeroką gamę produktów, terminowość, szybkość dostaw oraz możliwość indywidualnych zamówień.
Unico   Firma Unico producent polskich wkładów kominkowych wysokiej jakości. Nasza firma specjalizuje się w produkcji wkładów konwekcyjnych, powietrznych i wodnych. Poszerzyliśmy naszą ofertę o wkłady DragonX zwiększając wydajność i sprawność oraz nowoscią na rynku kondensacyjny wymiennik wodny Condens. Jako producent wkładu dbaby aby technologia którą wykorzystujemy była dla Państawa najlepsza.
1

Wieloletnie doświadczenia firmy Arysto skupiające się na modernizacji konstrukcji oraz optymalizacji procesu spalania wymiany energi wkładów konwekcyjnych przekonały do produkcji wkładów z płaszczem wodnym. Obecnie firma oferuje szeroką gamę wkładów w różnych wariantach wykończenia. Firma Arysto wdrożyła innowacyjne technologie laserowego cięcia blachy w celu rozwoju produkcji wkładów kominkowych i uruchomiła produkcję stalowych pieców wolnostojących.