+48 515 104 491

Lista Partnerów

19 Frima Spartherm działa na polskim rynku od 20 lat. Stworzyła kadrę pracowników z pasją i zaangażowaniem, która systematycznie udoskonala swoje produkty. Wkłady kominkowe firmy Spartherm do produkty najwyższej klasy drugiej generacji z płaszczem wodnym H20, kominki gazowe DRU. Kominki do domów energooszczędnych i pasywnych. Rama drzwiczk może być wykonana w technologi Liner ( 3S i 4S) lub Prestige. Firma Spartherm kładzie duży nacisk na design i jakość na najwyższym poziomie.
13 Firma Lechma istnieje na rynku od 1989r. To wiodący producent szerokiej gamy kominków z płaszczem wodnym oraz powietrznych. W czerwcu 2006r uzyskała certyfikat jakości ISO 9001:2002, a ponadto zdobyła szereg prestiżowych nagród. Najnowsze produkty firmy tj. kominki typu PL-210 Eco, PL-300 Tower Duo, oraz PL-500 Green spełniają regorystyczne normy emisji spalin. Każdy klient mający indywidulne potrzeby może wybrać z szerokiej oferty kominki charakteryzujące się zarówno tradycyjnym jak i nowoczesnym desingem wkłady z prestiżowej serii typu LUX i Exclusive. Mając na uwadze oczekiwania klientów nieustannie poszeżany jest asortyment o nowe i ciekawe propozycje.
 Kratki.pl Firma kratki.pl rozpoczęła działalność w 1998r. Jest producentem powietrznych wkładów kominkowych oraz z płaszczem wodnym, biokominków, kratek kominkowych a także elementów dystrybucji gorącego powietrza. Firma prężnie się rozwija nietylko w polsce a w całej europie. Głównym celem firmy jest podnoszenie jakości produktów zarówno pod względem innowacyjnym jak i bezpieczeństwa. Ceniona jest za szeroką gamę produktów, terminowość, szybkość dostaw oraz możliwość indywidualnych zamówień.
Unico   Firma Unico producent polskich wkładów kominkowych wysokiej jakości. Nasza firma specjalizuje się w produkcji wkładów konwekcyjnych, powietrznych i wodnych. Poszerzyliśmy naszą ofertę o wkłady DragonX zwiększając wydajność i sprawność oraz nowoscią na rynku kondensacyjny wymiennik wodny Condens. Jako producent wkładu dbaby aby technologia którą wykorzystujemy była dla Państawa najlepsza.
1

Wieloletnie doświadczenia firmy Arysto skupiające się na modernizacji konstrukcji oraz optymalizacji procesu spalania wymiany energi wkładów konwekcyjnych przekonały do produkcji wkładów z płaszczem wodnym. Obecnie firma oferuje szeroką gamę wkładów w różnych wariantach wykończenia. Firma Arysto wdrożyła innowacyjne technologie laserowego cięcia blachy w celu rozwoju produkcji wkładów kominkowych i uruchomiła produkcję stalowych pieców wolnostojących.