+48 515 104 491

Nowa Lokalizacja Galeria Wnętrz Home Spot, Nowy Targ.

Kategoria:

kominkiGaleriaWnetrzZapraszmy

W galerii wnętrz Home Spot przygotowujemy ekspozycję wkladów kominkowych: Hajduk, Kratki, Spartherm, Unico, JDMetal, Lechma. Piece wolnostojące: Osburn, Enerzone, Thermorossi, MaxBlank, Kratki. Grille: ABCGrill, Landmann.  Na miejscu można zobaczyć nowoczesne kratki kominkowe Metal-Glass.

Nowościami w naszej ofercie będą biokominki Planika oraz elektryczne paleniska Dimplex-Optiflame. Dodatkowo wzbocamy ofertę kamienia o spieki.

Serdecznie Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska oraz innch wystawców takich jak: Meble Kler, Meble Vox, Dekoracje wnętrz DekoHaus, Parkiety SP-Parkett Weitzer-Parkett, Meble Benedyk.

 

Uchwała antysmogowa a branża kominkowa po 1 lipca 2017r

Kategoria:

IMG 20170330 111821 LargeUchwała antysmogowa a branża kominkowa

Dla województwa Małopolski będzie obowiązywać ustawa antysmogowa. Od 1 lipca 2017r wszyscy mieszkańcy będą musieli się dostosować do tej ustawy. W debacie wzięli udział przedstawiciele producentów wkładów kominkowych, firmy kominkowe zajmójący się sprzedarzą jak i montażem.

 

 

 

 

Czytaj więcej: Uchwała antysmogowa a branża kominkowa po 1 lipca 2017r

Szkolenie Unico, Piecyki Thermorossi

Kategoria:

thermorossiPiecyki na pellet.

Piecyki Thermorossi to urządzenia wolnostojące o niewielkich rozmiarach i wysokiej wydajności; ekonomiczne i proste w codziennej eksploatacji i konserwacji. Bezobsługowe użytkowanie – kominek rozpala się i wygasa automatycznie,sam dozuje paliwo i utrzymuje stałą temperaturę w pomieszczeniu.
 
Film streszczający przebieg szkolenia.( Zobacz )
 
Piecyki thermorossi są dostępne w naszej ofercie.( Zobacz )
 
 
 
 
Czytaj więcej: Szkolenie Unico, Piecyki Thermorossi

Polyflam Polska

Kategoria:

polyflam zdj parisiMiło nam poinformować iż od 2017r. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firmy Polyflam na Polskę.

Wkłady firmy Polyflam cieszą się dużą popularnością w wielu krajach Unii Europejskiej. Pełnią wiele funkcji, przede wszystkim są przystosowane do ogrzewania domu o powierzchni od 50 do 300 m². Ogień w dolnej części wkładu jest w stanie utrzymać żar do 14 godzin. System Polyflam o niskiej emisji oraz wysokiej wydajności 82% poprawi efektywność każdego otwartego kominka, który będzie ogrzewał Twój dom i zapewni niepowtarzalną atmosferę. Ruchoma żeliwna płyta położona bezpośrednio na ogniu pełni funkcję kuchenki, na której można przygotować pyszne dania. Grillowanie, gotowanie, wędzenie, pieczenie – tak potrafi tylko system Polyflam. Zapraszamy do współpracy.